Author Topic: PLAVO-ZUTA ARA  (Read 26883 times)

Offline jacekica

• VIP
Odg: PLAVO-ZUTA ARA
« Reply #195 on: 13.11.2012, 17:20:40 »
divne divne are, slažem se da je bolje posest cijeli limun sa svim dijelovima, ali samo onaj koji je izrastao i dozrio KOD TEBE, neprskan, dozorio na drvcu ne u hladnjači......ovako ČISTI jer nemoj da moram doći i ukrasti aru za sebe  :crazy: šalim se. Stvarno moraš skidati koru, to ti je sve tolko našpricano da ne možeš nikakvim namakanjem maknuti, ona je još malecka (makar im apreko kile) i ako joj sad nešto uništi jetru to se nemora vidjeti sada, ali može kad malo ponaraste pa nećeš znati od čega je. Nemoj se ljutiti, ali ipak mi je to donekle i struka i posao - zdravlje i biologija/kemija pa ima N pravi - poslušaj dečka jer zna što priča.

A moram moram pa makar poslije brisao moje postove - da meni netko čuva MOG psa i napravi to što je ovaj tvoj prijatlej napravio - istukla bih ga u najboljem slučaju. Diraj sve, ali ne moje životinje, ako one kod mene jedu samo biftek onda ga hrani TAKO, a svog hrani zeljem.
To ja tako da vidiš princip, ja i moji psi zajedno ručamo i danas smo lijepo sarmicu, inače i variva sva zajendo jedemo.
A koske su posebna priča - to nije hrana i to psi NE jedu, oni to svi vole, moje isto, lai može se dogogditi da odmah skvikne ako joj raspara creva ili nakon par godina toliko uništi želudac i creva da moraš miksati hranu kao djećju da bi uopće išta zadržala u sebi - imam primjere uz sebe.

Nemoj zamjerit, ali životinje su mi slabost. Razumijem da smo mi ljudi razmaženi i da moramo životinjenaučiti da jedu sve, ali u svemu moramo biti ipak i donekle stručno informirani.
Tko o čemu, ja o Yodi............

wall-e

• Guest
« Reply #196 on: 13.11.2012, 19:15:35 »
da mozda i jest tako.a Nikola za to macak i to gdje ja treba da se preselim mozes da mi se nasisas one stvari kolika ti je volja,imas dozvolu za neograniceno rucno hranjenje.jer to macak mi zvuci gej pa ocigledno ti nedostaje hranjenje!! i molim administratore da prihvate moju deaktivaciju naloga,sto je pre moguce.hvala na razumjevanju

Offline Korg

• Junior
  • **
« Reply #197 on: 13.11.2012, 19:43:28 »
Walle nema potrebe za teškim riječima ovo je dobronamjeran forum i svi svakom žele pomoći i dati savjet da njihovi ljubimci ne bi uginuli.A to za narandzu-limun(nebitno) N je upravu jer su te voćke prskane svakakvim hemikalijama.

Offline Liki

• Administrator
  • VIP
    • Papige
« Reply #198 on: 13.11.2012, 19:52:20 »
Wall-e, nisi fer ... dok smo svi hvalili i pticu i tebe (sa razlogom) sve ti je bilo potaman, sada kad je par ljudi izreklo nekoliko primedbi i dalo ti savete, kreće drvlje i kamenje.

OK, ptica je tvoja pa je tvoja i odluka kako ćeš je hraniti i odgajati, savete možeš i ne moraš da prihvatiš - to uostalom važi za sve forumaše - ali to što su ti forumaši rekli je krajnje dobronamerno i nije razlog za teške reči i demonstrativno napuštanje foruma.

Ukoliko želiš da ti ugasim nalog, javi mi se na pp i ja ću to učiniti a temu zaključati, ali se nadam da ćeš još jednom razmisliti i promeniti odluku.

Offline Skipi

• VIP
« Reply #199 on: 13.11.2012, 20:09:38 »
Cuj, da ovakve stvari pises clanu foruma zato sto ti je ispravno savjetovao da uklonis koru limuna...stvarno mi nije jasno :question:
Niko od nas nije zlonamjeran a isto tako treba znati da niko ne zna SVE i da je ponekad potrebno prihvatiti savjet :yes:

Offline N.

• Senior
  • muzikoljubac, papagajoljubac, akvarista
« Reply #200 on: 13.11.2012, 20:58:19 »
Možda čovek ima loš dan  :pardon:

(svako se češe tamo gde ga svrbi)
« Last Edit: 22.11.2012, 14:43:39 by N. »

Offline jacekica

• VIP
« Reply #201 on: 13.11.2012, 21:25:35 »
 :e015: nevjerojatno............

Offline bozana

• Senior
  • FLO i PERO :)
« Reply #202 on: 14.11.2012, 17:25:29 »
Ma jučer je bio neki dan....... :wacko2:

danas je novi dan .....i nadam se da ćemo zaboraviti na onaj jučerašnji......hehe

E sad osvrt na ovo sve.........drag si mi wall-e i tvoja ptičica......žao mi je da ne prihvaćaš kritike......... jer su dobronamjerne.......Nikolu dugo znam (nije gay cccccccc) i stvarno on je takvo stvorenje da ga staviš u regal i samo ga promatraš ...ccccccccccc krivo skužen (ne mogu vjerovat da si ispao gayast N! stvarno mačak....od kud ti to ....bolje ti je ono lutko! :celo:) ali uvjek objektivan i tu da pomogne..........zato .....imali smo svi mi međusobno ovaki dana kad smo tražili da nas se zbriše.......uf ja sam tražila na prošlom forumu jednom tjedno da me zbrišu ui opraštala se sa svima......ccccccccc ....to je takav dan.........

Priznaj da si se volio družiti s nama.....i slušati naše divne kometare...........i eto ....... :pivo:
Ja sam jedna neozbiljna seniorka ......ovisna o točkicama........ :161 ptice:

Offline jacekica

• VIP
« Reply #203 on: 15.11.2012, 11:31:28 »
bacila sma pogled n apopis članova, nema ga. šteta baš mi je ta ara bila slabost, mada će mi se sad srce oporavit kad već oBudi ništa nema.
prečitavala sma naše postove - ništa loše ni uvreldjivo nisam našla. Možda sma krivo vidjela da ga nema........sve u svemu, tužno jer je sve jako dobronamjerno. Bit će mi žao jer je to jedinstvena prilika da vidim odrastanje are, ali preživjet ću lkao jer samo pregrmila i teže.....ali ipak moram pa makar se sad uvredio wall-e jer sam sigurna da će čitati makar kao gost - nedoraslo, nezrelo i ne-lijepo ponašanje kad smo svi stvarno željeli samo dobro i u jednom lijepom tonu smo tako i pisali. 

wall-e

• Guest
« Reply #204 on: 18.01.2013, 15:23:52 »
e ovako,ajmo redom.prvo nemam potrebu da ulazim kao gost i da citam postove prvi put kad sam hteo nesto da vidim i napisem usao sem preko svog profila.posto nisam bio 100% siguran u ono sto sam pricao u vezi kore on pomorandze malo sam se informisao,tacnije malo vise i po netu a i kod odgaivaca.licno poznajem 4 odgaivaca koi uzgajaju are,a jedan od tih je najveci odgaivac na Balkanu a ako ne i u Evropi,i posetio sam ga pre par dana.ljudi su mi rekli da to apsolutno nema nikakve veze,da nikada nece pojest koru,samo je ogule da pi uzeli sok,mogu i da ih imenujem ako vas interesuje al mozda i ti ljudi nemaju pojma.onda kada sam bio na veterinarskom fakultetu radi dnk-a analize i pregleda pitao sam doktorku koja je jedina strucna za tropske ptica,i ona mi je rekla da prvi put cuje.mozda i ona ne zna.al ajde.i preko neta sam nasao par odgaivacnica,u belgiji,ceskoj,i americi gdje sam pokupio slike kako davaju pomorandzu sa korom.al mozda i ti ljudi grese.i na kraju ja mojoj ari dam celu pomorandzu i ona samo oguli koru,ne pojede ni trunku.cak su mi ljudi i rekli da je bolje davat sa korom kako bi se ptica malo pomucila da je oguli i kao nagradu dobila sok.sad ja imam pitanje dal je moguce da svi ovi ljudi pricaju gluposti? i na kraju msm da je bolje ne davat nikakve savjete,nego pisat nesto o cemu ocigledno nemate poijma.i molim posle odgovora da se izbrice ovaj profil,jer nemam potrebu ni za privatnim porukama sve sto mislim napisem da svi vide.hvala na ruzumjevanju i izvinite ako sam bio grub,bezobrazan ili sta vec.

Offline Liki

• Administrator
  • VIP
    • Papige
« Reply #205 on: 18.01.2013, 19:07:49 »
OK, profil će biti obrisan a tema zaključana.

papige.info na netu

Facebook grupa Tapatalk & Forum Fiend Instagram

uputstva

Postavljanje slika Postavljanje slika sa FB Postavljanje avatara

važne teme

Veterinari za ptice Voće i povrće Vitamini i minerali Lista stvari/bilja štetnih za ptice Prečke i igrališta